ECQ-UAAF823MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF823MA
JLCPCB Part #
C3296792
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 82nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS