R474I31000001M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R474I31000001M
JLCPCB Part #
C19900692
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 440V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS