BFC233913103
MFR.Part #
BFC233913103
JLCPCB Part #
C6514390
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS