BFC233911153
MFR.Part #
BFC233911153
JLCPCB Part #
C3300931
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS