BFC233913153
MFR.Part #
BFC233913153
JLCPCB Part #
C6131120
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS