CA0001R1100JR88
MFR.Part #
CA0001R1100JR88
JLCPCB Part #
C1814187
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors