BFC233863104
MFR.Part #
BFC233863104
JLCPCB Part #
C3297495
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS