BFC233863102
MFR.Part #
BFC233863102
JLCPCB Part #
C3296870
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 300V Y2、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS