BFC233822105
MFR.Part #
BFC233822105
JLCPCB Part #
C3298402
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS