PHE840MD6220KD13R06L2
MFR.Part #
PHE840MD6220KD13R06L2
JLCPCB Part #
C3299988
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS