RNX07512M0JNLB
MFR.Part #
RNX07512M0JNLB
JLCPCB Part #
C1449996
Description
-55℃~+225℃ 12MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS