SMQP564K310XXD5B15150
MFR.Part #
SMQP564K310XXD5B15150
JLCPCB Part #
C49247349
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 560nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS