BFC233860823
MFR.Part #
BFC233860823
JLCPCB Part #
C3298968
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 82nF Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS