R53BN35605000K
MFR.Part #
R53BN35605000K
JLCPCB Part #
C3295368
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 350V 560nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS