BFC233841224
MFR.Part #
BFC233841224
JLCPCB Part #
C3300224
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 300V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS