VSSR1601101GTF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSSR1601101GTF
JLCPCB Part #
C1739944
Package
SSOP-16-150mil
Description
100mW 100Ω 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS