F17102101000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F17102101000
JLCPCB Part #
C3297451
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS