BFC233663222
MFR.Part #
BFC233663222
JLCPCB Part #
C3298127
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS