DE1B3KX471KB4BN01F
MFR.Part #
DE1B3KX471KB4BN01F
JLCPCB Part #
C3286047
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS