BFC233667222
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233667222
JLCPCB Part #
C3296757
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS