RNC60H1051FSBSL
MFR.Part #
RNC60H1051FSBSL
JLCPCB Part #
C1448853
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors