BAS40L-G3-08
MFR.Part #
BAS40L-G3-08
JLCPCB Part #
C3759407
Package
DFN1006-2A
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA@40V 1V@40mA 200mA 40V 500mA DFN1006-2A Schottky Diodes ROHS