BAS40L-HG3-08
MFR.Part #
BAS40L-HG3-08
JLCPCB Part #
C3757443
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 10uA@40V 1V@40mA 200mA 40V 500mA DFN1006-2A Schottky Diodes ROHS