BAS40LTH-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAS40LTH-G3-08
JLCPCB Part #
C6750389
Package
DFN1006-2
Description
10uA@40V 1V@40mA 200mA 40V DFN1006-2 Schottky Diodes ROHS