AZ23B7V5-G3-18
MFR.Part #
AZ23B7V5-G3-18
JLCPCB Part #
C5591556
Description
1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 50Ω 7.35V~7.65V 7.5V 7Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS