RWR80S1780DRB12
MFR.Part #
RWR80S1780DRB12
JLCPCB Part #
C1474751
Description
-55℃~+250℃ 178Ω 2W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors