AZ23C51-G3-08
MFR.Part #
AZ23C51-G3-08
JLCPCB Part #
C7079204
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@38V 100Ω 300mW 51V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS