AZ23B51-E3-08
MFR.Part #
AZ23B51-E3-08
JLCPCB Part #
C5556685
Description
1 Pair Common Anode 100nA@38V 100Ω 300mW 400Ω 49.98V~52.02V 51V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS