AZ23C4V3-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C4V3-E3-18
JLCPCB Part #
C6126959
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 300mW 4.3V 95Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS