AZ23C43-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C43-E3-18
JLCPCB Part #
C6126955
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@32V 100Ω 300mW 43V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS