AZ23C4V3-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C4V3-E3-08
JLCPCB Part #
C3737340
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 3uA@1V 4.09V~4.52V 4.3V 500Ω 90Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS