AZ23C39-G3-08
MFR.Part #
AZ23C39-G3-08
JLCPCB Part #
C7218124
Description
1 Pair Common Anode 100nA@29V 300mW 37.05V~40.95V 39V 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS