DZ23C22-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C22-G3-08
JLCPCB Part #
C6234315
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@17V 22V 300mW 55Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS