AZ23C20-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C20-E3-18
JLCPCB Part #
C5571785
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@15V 19V~21V 20V 220Ω 300mW 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS