AZ23C20-HE3-18
MFR.Part #
AZ23C20-HE3-18
JLCPCB Part #
C6126939
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@15V 19V~21V 20V 300mW 50Ω 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS