BZX84C30-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C30-G3-18
JLCPCB Part #
C7224142
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 28.5V~31.5V 300mW 300Ω 30V 50nA@21V 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS