AZ23C16-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C16-HE3-08
JLCPCB Part #
C7079157
Description
1 Pair Common Anode 100nA@12V 16V 300mW 40Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS