RNC65H5110FRR64
MFR.Part #
RNC65H5110FRR64
JLCPCB Part #
C3401714
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors