P0805Y2370BBT
MFR.Part #
P0805Y2370BBT
JLCPCB Part #
C4223068
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount