AZ23B43-E3-18
MFR.Part #
AZ23B43-E3-18
JLCPCB Part #
C7218105
Description
1 Pair Common Anode 100nA@32V 100Ω 300mW 375Ω 42.14V~43.86V 43V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS