AZ23B47-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23B47-E3-18
JLCPCB Part #
C7079100
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@35V 100Ω 300mW 47V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS