CRCW0805390KJNEBC
MFR.Part #
CRCW0805390KJNEBC
JLCPCB Part #
C4025616
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS