NFR0300002200JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NFR0300002200JAC00
JLCPCB Part #
C20500036
Package
Axial
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 3W Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Axial Through Hole Resistors ROHS