604D820F200GJ7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
604D820F200GJ7
JLCPCB Part #
C3308426
Package
Plugin,D19xL41.3mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 200V 6mm 82uF 插件,D19xL41.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS