TNPW080511K3BYEA
MFR.Part #
TNPW080511K3BYEA
JLCPCB Part #
C4250200
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS