RNC55H2673BRRE5
MFR.Part #
RNC55H2673BRRE5
JLCPCB Part #
C3374244
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors