600D567F030DX5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
600D567F030DX5
JLCPCB Part #
C1644900
Package
Plugin,D9.5xL66.3mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 264mΩ@120Hz 30V 560uF 620mA@120Hz 插件,D9.5xL66.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded