600D607G020DX4
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
600D607G020DX4
JLCPCB Part #
C1337080
Package
Plugin,D9.5xL66.3mm
Description
-55℃~+125℃ 20V 600uF 66.26mm 9.53mm 插件,D9.5xL66.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded