5KP70A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP70A-E3/54
JLCPCB Part #
C1974395
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 113V 2uA 44.2A@10/1000us 5kW@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)