RN55C9091FRSL
MFR.Part #
RN55C9091FRSL
JLCPCB Part #
C1781988
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors